Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij
20 lat TV Max – Konkurs
2018/09/17
Pilotażowe bezpłatne jeżdżenie
2018/05/28

Darmowe przejazdy komunikacją miejską dla najmłodszych mieszkańców mają zmniejszyć korki w godzinach szczytu i uczyć samodzielności – podkreślają włodarze. Czy spełnią swoje zadanie przekonamy się niedługo, bo bezpłatnie z miejskich autobusów od nowego roku szkolnego skorzystają uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów.

Szukamy dziennikarza!
2016/03/04

„Nowa Przystań” przeciw tabu
2015/11/06

Spółdzielnia Socjalna Nowa Przystań działa w Koszalinie od 2 lat. Jest wyjątkowym miejscem. Daje pracę osobom z zaburzeniami psychicznymi. Takim pracownikom lokalni przedsiębiorcy wciąż boją się powierzać obowiązki. Nagminnie zwalniają też z pracy tych, którzy przyznają się do problemów.

Pasje według Włodzimierza
2015/01/19

Jego pieśni i wiersze przechodziły z rąk do rąk jak cenny powiew wolności. Jednocześnie jego ojczysty kraj udawał, że ich nie ma. Ten fenomen stanowiła twórczość Włodzimierza Wysockiego, która żyje i inspiruje innych twórców do dziś. Dowodzą tego niezbicie poświęcone mu festiwale w Koszalinie. Trzynasty z nich zakończył się w niedzielny wieczór w studiu koncertowym Radia Koszalin.

Święto Trzech Króli
2015/01/06

Uroczystość Objawienia Pańskiego, znana też jako Święto Trzech Króli, jeszcze niedawno była zwykłym dniem pracy. Odkąd zyskała w kalendarzu rangę dnia wolnego, na ulice polskich miast wyruszają symboliczne orszaki Trzech Króli razem ze Świętą Rodziną. Również w Koszalinie wierni ze wszystkich parafii stworzyli kolędującą procesję, która wyszła z katedry po uroczystej Mszy świętej.