Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij
Stacje krwiodawstwa apelują o oddawanie krwi
2018/07/19

Wakacje to czas urlopów i wyjazdów, ale niestety też wielu wypadków drogowych. Dlatego potrzebna jest krew zwłaszcza o tej porze roku. To nic nie kosztuje, nie zajmuje dużo czasu, a może uratować komuś życie.

Zintegrują środowisko społeczników
2018/07/19

Pracownia Pozarządowa pozyskała pół miliona złotych na to, żeby wspierać środowiska społeczników. Chce przeprowadzić w najbliższym czasie wiele działań, m.in. kampanie informacyjne i wystawy, które mają zintegrować aktywnych mieszkańców Koszalina.

Żytnia do remontu
2018/07/18

Miał rozpocząć się w poniedziałek, ale ze względu na deszczowa pogodę remont ulicy Żytniej jeszcze nie ruszył. To chyba jedna z najbardziej wyczekiwanych inwestycji drogowych w Koszalinie.

Ewangelizacja nadmorska
2018/07/18

Wierzą i chcą się się dzielić swoją wiarą – mowa o grupie młodych ludzi, którzy już wkrótce wyruszą w dziesięciodniową wyprawę pełną ewangelii, ale i przygód jakie czekają na nich w nadmorskich miejscowościach. Zanim jednak ruszą w drogę, biorą udział w kilkudniowych rekolekcjach w Domu Miłosierdzia Bożego w Koszalinie.

Uwaga na kleszcze!
2018/07/17

Lato i wakacje to dla wielu czas beztroski i wypoczynku na świeżym powietrzu. Szukając ochłody w upalny dzień często idziemy do lasu lub chowamy się w cieniu wysokich krzewów. A tam nietrudno o spotkanie z kleszczami. Jak się ich ustrzec i co zrobić, gdy dojdzie do ukąszenia? Zapytaliśmy eksperta.

Pomoc dla poszkodowanych w wyniku przestępstw
2018/07/17

Osoby poszkodowane w wyniku przestępstw oraz ich rodziny mogą liczyć na pomoc Ministerstwa Sprawiedliwości oraz Caritas. Na skrzywdzonych czekają na terenie diecezji cztery punkty konsultacyjne: dwa w Koszalinie (w siedzibie Caritas przy ul. bp Domina i w Domu Samotnej Matki) oraz po jednym w Kołobrzegu i Ostrowcu.

 
 


Zapraszamy do współtworzenia Wydarzeń!

Byłeś świadkiem niezwykłego zdarzenia?

Coś cię bulwersuje?

Chcesz podzielić się swoimi opiniami i spostrzeżeniami? Dzwoń!

reporter dyżurny: 503 099 997
tel. redakcja: 94 348 43 02
e-mail: redakcja@tkk.net.pl

Pogoda