Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij
Targi „Dom i ogród” w hali Gwardii
2018/04/21

Każdy kto planuje budowę domu obfitującego w nowinki techniczne, bądź szuka ciekawych, ale i funkcjonalnych ozdób do swojego mieszkania powinien wybrać się na targi budownictwa „Dom i ogród”. Miłośnicy zieleni także znajdą coś dla siebie, bo wybór roślin i sadzonek odpowiednich zarówno do domu jak i ogródka jest duży. Targi potrwają do niedzieli do godz. 16.00.

Piosenka aktorska króluje w Koszalinie
2018/04/21

Trwa XV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Aktorskiej Reflektor 2018. W Pałacu Młodzieży odbyły się już przesłuchania uczestników. W jury zasiadł między innymi znany polski aktor, Piotr Machalica. Koncert galowy w niedzielę o 18.00 w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym. Wystąpią laureaci i Piotr Machalica z recitalem „Mój ulubiony Młynarski”.

Pożegnano Marię Ulicką
2018/04/20

Na koszalińskim cmentarzu rodzina, przyjaciele i znajomi pożegnali Marię Ulicką – działaczkę i organizatorkę kulturalną, dziennikarkę, w tym wieloletnią współpracownicę tygodnika „Miasto”. Wiele osób kojarzy ją z Teatrem Propozycji „Dialog”.

Areszt dla sprawcy tragicznego wypadku pod Słowinem
2018/04/20

Kierowca ciężarówki usłyszał zarzut nieumyślnego spowodowania katastrofy w ruchu lądowym. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności. Dziś sąd zdecydował o trzymiesięcznym areszcie dla 51-letniego Mariusza N. W wypadku zginęło dwoje uczniów Zespołu Szkół Morskich w Darłowie, kilkanaście osób zostało rannych.

Sesja Rady Miejskiej
2018/04/19

Radni pochylili się nad 13 uchwałami. Między innymi nadali nazwy nowym rondom, wezwali prezydenta do opracowania programu in vitro i zmienili tryb uchwalania budżetu miasta.

Nowy sprzęt dla aresztu sledczego
2018/04/19

Służba Więzienna się modernizuje. Nowe wyposażenie trafiło również do koszalińskiego aresztu. Strzelby, wyrzutniki pocisków i elementy uzbrojenia zwiększą bezpieczeństwo konwojów i pracowników służby więziennej.

 
 


Zapraszamy do współtworzenia Wydarzeń!

Byłeś świadkiem niezwykłego zdarzenia?

Coś cię bulwersuje?

Chcesz podzielić się swoimi opiniami i spostrzeżeniami? Dzwoń!

reporter dyżurny: 503 099 997
tel. redakcja: 94 348 43 02
e-mail: redakcja@tkk.net.pl

Pogoda