Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij
Muzealny skarb znaleźli leśnicy
2021/04/15

Znalezisko o dużej wartości muzealnej odkryto na terenie nadleśnictwa Karnieszewice. To doskonale zachowany mundur oraz dokumenty niemieckiego leśniczego z czasów II Wojny Światowej. Eksponaty trafią do muzeum Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie.

Koszalińskie PGK sprząta miasto po zimie
2021/04/15

Już wkrótce Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej zakończy działania związane ze sprzątaniem pozostałości po sezonie zimowym. Jeżeli warunki atmosferyczne pozwolą na sprawne oczyszczanie ulic i chodników, prace powinny zostać zakończone jeszcze w tym tygodniu.

Lena poleci na operację do Stanów Zjednoczonych
2021/04/14

Wielka zbiórka na operację dla ośmioletniej Lenki z Ustronia Morskiego zakończona sukcesem. We wtorek licznik na stronie internetowej przekroczył 100% potrzebnej kwoty czyli niemal 600 tysięcy złotych. Teraz przed dziewczynką operacja powiększenia czaszki w uznanym ośrodku w Stanach Zjednoczonych.

Nowa przystań i nowy statek
2021/04/14

W Jamnie trwa remont przystani Koszałka. Modernizacja ma się zakończyć za miesiąc, a w najbliższe wakacje na wody jeziora Jamno wypłynie nowy, szybszy statek, który jednorazowo zabierze na pokład większą liczbę pasażerów niż dotychczasowy tramwaj wodny.

W Sianowie przyjęto uchwałę śmieciową
2021/04/12

Na ostatniej sesji rady miejskiej w Sianowie zapadła decyzja o podwyżce za wywóz odpadów. Teraz mieszkańcy będą płacić po 25 złotych od osoby miesięcznie. Rodziny pięcioosobowe i większe mogą jednak liczyć na pomoc finansową z gminy.

Siostry Szensztackie organizują licytacje medali
2021/04/12

Na Górze Chełmskiej trwa budowa Centrum Pielgrzymkowo- Turystycznego, które powstaje w dużej mierze dzięki datkom darczyńców. Ci ponownie mają okazję się wykazać, bo trwa licytacja wyjątkowych medali poświęconych tworzonej placówce.

 
 


Zapraszamy do współtworzenia Wydarzeń!

Byłeś świadkiem niezwykłego zdarzenia?

Coś cię bulwersuje?

Chcesz podzielić się swoimi opiniami i spostrzeżeniami? Dzwoń!

reporter dyżurny: 503 099 997
tel. redakcja: 94 348 43 02
e-mail: redakcja@tkk.net.pl

Pogoda