Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij
Mijają dwa lata…
2024/02/23

24 lutego miną dwa lata od kiedy Rosja zaatakowała Ukrainę. W Urzędzie Miejskim w Koszalinie zorganizowano konferencję prasową, żeby okazać solidarność i przypomnieć, że wojna na wschodzie wciąż trwa

Zmiana dla dzieci
2024/02/23

15 lutego weszła w życie nowelizacja Kodeksu Rodzinnego i Opiekuńczego, chodzi o tzw. ustawę Kamilka. O zmianach, jakie niosą za sobą nowe przepisy, i o tym, co jest jeszcze do zrobienia w ochronie osób małoletnich, poinformował koszaliński oddział Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

Reaktywowana „Trzynastka” połączy ulicę Franciszkańską z cmentarzem
2024/02/22

Dobra informacja dla pasażerów MZK. Od marca rusza w Koszalinie nowa linia autobusowa. Połączy Franciszkańską z Cmentarzem. Będzie to nowa „13”. Mieszkańcy Osiedla Morskie już od dawna zabiegali o ten autobus. Teraz będą mogli odetchnąć z ulgą i już wkrótce bez przesiadek dojadą na Cmentarz.

Wkrótce rozpocznie się rozbiórka Związkowca
2024/02/22

Jest zgoda na rozbiórkę koszalińskiego „Związkowca”. Już niebawem wystąpią utrudnienia przy ulicach Matejki i Zwycięstwa. O szczegółach związanych z metodą rozbiórki i dalszych planach, co powstanie w miejscu 12. kondygnacyjnego budynku opowiedział Robert Grabowski, rzecznik prezydenta Koszalina.

Dochód z balu prezydenckiego
2024/02/21

Rekordowa kwota zasili potrzebujących w Koszalinie. Ponad 216 tysięcy złotych udało się zebrać podczas 11. Prezydenckiego Balu, który zorganizowano 3 lutego w Mielnie. Zebrane środki trafią do pięciu beneficjentów – Hospicjum im. św. Maksymiliana Kolbego w Koszalinie, Fundacji „Zdążyć z miłością” i trójki dzieci wymagających leczenia.

Uwaga, konkurs!
2024/02/21

Do końca lutego można zgłaszać prace w ramach konkursu „Nasze zwierzaki w obiektywie” organizowanego przez Centrum Kultury 105 w Koszalinie w ramach Filmoniady. Prowadzone są także zapisy na grę miejską, która odbędzie się jeszcze przed Dziecięcym Festiwalem Sztuki Filmowej zaplanowanym na 21-23 marca.

 
 


Zapraszamy do współtworzenia Wydarzeń!

Byłeś świadkiem niezwykłego zdarzenia?

Coś cię bulwersuje?

Chcesz podzielić się swoimi opiniami i spostrzeżeniami? Dzwoń!

reporter dyżurny: 503 099 997
tel. redakcja: 94 348 43 02
e-mail: redakcja@tkk.net.pl

Pogoda