Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij
Bezpłatne szkolenia
2022/09/27

Na terenie Koszalina prowadzony jest cykl szkoleń z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Projekt realizowany jest w ramach budżetu obywatelskiego. Drugą jego częścią jest umieszczenie 40 defibrylatorów w ogólnodostępnych miejscach w mieście. O tym, jak ważne są to urządzenia, mówiono w siedzibie Rady Osiedla Lechitów.

Hanza Jazz
2022/09/27

Wielkimi krokami zbliża się kolejny koszaliński festiwal muzyczny. W czwartek, 29 września, ruszy 17. edycja Hanza Jazz Festiwal. W programie oczywiście koncerty, ale także warsztaty dla miłośników kubańskich rytmów.

Stawiają na rodzinę
2022/09/26

Co prawda kalendarzowe lato się skończyło, ale w miniony weekend pogoda wciąż sprzyjała zabawie na świeżym powietrzu. Ze sprzyjającej aury skorzystali mieszkańcy, którzy licznie uczestniczyli w 11. edycji festynu „Postaw na rodzinę”, organizowanego przez koszalińskie spółdzielnie mieszkaniowe „Przylesie” i „Na Skarpie” oraz parafię pw. Ducha Świętego przy współpracy z instytucjami miejskimi.

„Gwardia” po remoncie
2022/09/26

Z tej wiadomości ucieszą się i sportowcy, i kibice. Obiekt hali Gwardii został wyremontowany.

Nieco taniej?
2022/09/23

Wielu Polaków z niepokojem obserwuje coraz chłodniejsze poranki i wieczory. Związane jest to z rosnącymi cenami ciepła. Pierwotnie zakładano, że podwyżki wyniosą aż 79 procent, ale rząd przyjął ustawę, która ma nieco złagodzić zapowiadane zmiany w taryfach.

Jubileuszowy Good Vibe
2022/09/23

Rozpoczęła się dziesiąta, jubileuszowa edycja Good Vibe Festival, imprezy, która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń kulturalnych Koszalina i co roku gromadzi miłośników jazzu, soulu czy funku. Pierwszego dnia festiwalu w Filharmonii Koszalińskiej wystąpiło brytyjskie trio Ill Considered i afrykańsko – niemiecka grupa Seba Kaapstad.

 
 


Zapraszamy do współtworzenia Wydarzeń!

Byłeś świadkiem niezwykłego zdarzenia?

Coś cię bulwersuje?

Chcesz podzielić się swoimi opiniami i spostrzeżeniami? Dzwoń!

reporter dyżurny: 503 099 997
tel. redakcja: 94 348 43 02
e-mail: redakcja@tkk.net.pl

Pogoda