Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij
W koszalińskich parafiach odbędą się nocne rekolekcje
2018/12/15

Dla wielu wiernych rekolekcje są nieodłącznym elementem adwentu. Jednak ze względu na długie godziny pracy i obowiązki rodzinne nie wszyscy mogą w nich uczestniczyć. Kościół wychodzi takim osobom naprzeciw organizując rekolekcje nocne.

Przedszkolaki za mikrofonem Ponad sześćdziesięcioro dzieci wzięło udział w przeglądzie Mikrofon dla Przedszkolaka
2018/12/15

Centrum Kultury 105 w Koszalinie zamieniło się dziś w świąteczną krainę. Po raz 19-ty zorganizowano Festiwal Piosenki Przedszkolnej.

Niebawem rozpocznie się przebudowa ulic Kościuszki i Piłsudskiego. W koszalińskim ratuszu rozmawiano o tym jak powinny one wyglądać
2018/12/14

O przyszły wygląd ulic Kościuszki i Piłsudskiego w Koszalinie, od dłuższego czasu dyskutują mieszkańcy, władze miasta, lokalni przedsiębiorcy i ekolodzy. Konieczne było zatem przeprowadzenie konsultacji społecznych w Urzędzie Miejskim.

Stoiska ze świątecznymi prezentami i atrakcje dla dzieci i rodzin – to znajdziemy na otwartym dziś jarmarku bożonarodzeniowym.
2018/12/14

Dziesięć dni przed Wigilią Bożego Narodzenia na Rynku Staromiejskim pojawiły się stragany ze świątecznymi wyrobami. Koszalin odwiedzili też święty Mikołaj w towarzystwie Śnieżynki. Wspólnie z włodarzami miasta uroczyście otworzyli Jarmark Bożonarodzeniowy.

37. rocznica wprowadzenia stanu wojennego
2018/12/13

37 lat temu w Polsce wprowadzono stan wojenny. Internowano wtedy około 10 tysięcy działaczy związanych z NSZZ „Solidarność”. Dziś uczczono pamięć koszalinian, którzy w tamtym czasie walczyli o wolność.

Policjanci – seniorom
2018/12/13

Wyłudzenia pieniędzy metodą „na wnuczka” to nie jedyny sposób na pozbawienie seniorów oszczędności życia. Oszuści wciąż wymyślają nowe metody na to, jak nadużyć łatwowierność starszych osób. W sianowskim kinie Zorza, policja zorganizowała spotkanie z mieszkańcami, podczas którego przestrzegała, na co należy uważać, aby nie stać się ofiarą przestępstwa.

 
 


Zapraszamy do współtworzenia Wydarzeń!

Byłeś świadkiem niezwykłego zdarzenia?

Coś cię bulwersuje?

Chcesz podzielić się swoimi opiniami i spostrzeżeniami? Dzwoń!

reporter dyżurny: 503 099 997
tel. redakcja: 94 348 43 02
e-mail: redakcja@tkk.net.pl

Pogoda