Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij
Noworodek w śmieciach
2020/07/14

W sortowni odpadów w Sianowie znaleziono martwego noworodka. Okoliczności zdarzenia ustala policja i Prokuratura Rejonowa w Koszalinie.

Andrzej Duda prezydentem na kolejną kadencję
2020/07/13

Prezydent Andrzej Duda został wybrany na kolejną kadencję. Zdobył 51,21% głosów. Wynik ten różni się nieco od pierwszych danych procentowych, podanych w niedzielę po zamknięciu lokali wyborczych na podstawie sondaży. Jednak właśnie te pierwsze wyniki budziły największe emocje wśród polityków partii rządzącej i opozycyjnych.

Charytatywnie dla Góry Chełmskiej
2020/07/13

Ten „Dzień kultury dla Góry”, zorganizowany już po raz trzeci, z założenia miał się różnić od poprzednich – oczywiście ze względu na zagrożenie koronawirusem i wynikający z niego reżim sanitarny. W rzeczywistości jednak uroczystości liturgiczne i festyn u stóp Góry Chełmskiej miały ten sam rozmach i taką samą atmosferę, jak zawsze.

Drożeje ciepło
2020/07/10

Miejska Energetyka Cieplna w Koszalinie wprowadza nowe taryfy opłat. Od 2018 roku ceny ciepła wzrosły o blisko trzydzieści procent, w tym w 2020 roku o dwa i pół procenta. Jak tłumaczą specjaliści jest to efekt m.in. dodatkowej opłaty za emisję dwutlenku węgla.

Wandale nad morzem
2020/07/10

Sezon turystyczny ledwo się zaczął, a w Mielnie już grasują wandale i złodzieje. Najpierw z terenu Leśnej Pętli Przygód i Tajemnic zniknęły metalowe schody od jednego z poniemieckich bunkrów. Następnie ofiarą rabusiów padli ratownicy z Mielenka i Gąsek.

Marlena Maląg z wizytą w Koszalinie
2020/07/09

Podczas swojej wizyty minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej poinformowała o utworzeniu w Koszalinie Centrum Usług Opiekuńczych. Projekt realizowany będzie pilotażowo, a jego koszt to blisko 2,5 mln zł. Centrum zastąpi Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie i zajmować się będzie realizacją programów społecznych oraz dodatkowych projektów, w tym Pomoc+.

 
 


Zapraszamy do współtworzenia Wydarzeń!

Byłeś świadkiem niezwykłego zdarzenia?

Coś cię bulwersuje?

Chcesz podzielić się swoimi opiniami i spostrzeżeniami? Dzwoń!

reporter dyżurny: 503 099 997
tel. redakcja: 94 348 43 02
e-mail: redakcja@tkk.net.pl

Pogoda