Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij
„Tyle co nic” z „Jantarami”
2024/06/17

Ten wieczór należał do Grzegorza Dębowskiego. Jego pełnometrażowy debiut fabularny zatytułowany „Tyle co nic” otrzymał aż 6 Jantarów na zakończonym w sobotę, 43. festiwalu „Młodzi i Film”. Radość jest podwójna, bo statuetkę za główną rolę męską odebrał Artur Paczesny, który przez 13 lat występował na deskach Bałtyckiego Teatru Dramatycznego.

Doping z serc
2024/06/17

Ponad 3,5 tysiąca miłośników piłki nożnej zebrało się w Koszalińskiej Strefie Kibica w amfiteatrze, żeby wspólnie oglądać pierwszy mecz Polaków na Euro. Biało-czerwone barwy widoczne były na każdym kroku, a doping towarzyszył spotkaniu do ostatniej minuty.

Współpraca grafficiarzy i uczniów Liceum Plastycznego
2024/06/14

Wieloletni prezes Koszalińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej „Przylesie” przechodzi na emeryturę. Z tej okazji, Kazimierz Okińczyc odwiedził seniorów spotykających się co tydzień w klubie „Przylesie” przy ulicy Makuszyńskiego. Nie brakowało występów, wspomnień i życzeń.

Koszalińska wąskotorówka ze wsparciem
2024/06/14

Koszalińska wąskotorówka jest jedną z najwiekszych atrakcji turystycznych w regionie, dlatego jej fani czekają na koniec remontu torowiska. W tym roku wykonano już pierwszy etap prac, obejmujacy wymianę części podkładów i podrozjazdnic. Prezydent Tomasz Sobieraj podpisał umowę z zarządem Towarzystwa na drugi etap modernizacji, który zakończy się już wkrótce.

Monodram Solaris w koszalińskim teatrze
2024/06/13

Z okazji międzynarodowego Dnia Archiwów, otwarto nową wystaw plenerową. Dotyczy ona Mikołaja Kopernika, a zobaczyć na niej można materiały dotyczące wybitnego Polaka zebrane z 33 archiwów Państwowych w całym kraju.

Popularny park przy boisku ABC z połamanymi drzewami
2024/06/13

Zniszczona ławka, połamane drzewa w parku przy boisku ABC w Koszalinie. Mieszkańcy proszą o interwencję, bo utrudnia to codzienne przemieszczanie się i odpoczynek na świeżym powietrzu. Za naszym pośrednictwem proszą o interwencję.

 
 


Zapraszamy do współtworzenia Wydarzeń!

Byłeś świadkiem niezwykłego zdarzenia?

Coś cię bulwersuje?

Chcesz podzielić się swoimi opiniami i spostrzeżeniami? Dzwoń!

reporter dyżurny: 503 099 997
tel. redakcja: 94 348 43 02
e-mail: redakcja@tkk.net.pl

Pogoda