Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij
Koszalinianie idą na rekord Polski w tańcu!
2019/10/19

Po raz trzeci w Koszalinie odbyła się próba bicia rekordu Polski w tańcu. Mieszkańców do wspólnej cza-czy zachęcali Robert Rowiński, Qczaj oraz Edyta Herbuś. Wydarzenie zorganizowano w ramach turnieju tańca towarzyskiego.

Filateliści świętują
2019/10/19

Koszaliński Okręg Polskiego Związku Filatelistów świętuje jubileusz 65-lecia. Z tej okazji w klubie „Na Pięterku” KSM „Przylesie” odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego wręczono odznaczenia i medale oraz przypomniano długą i barwną historię organizacji.

Policjanci uświadamiali młodzież jak nie stać się ofiarą handlu ludźmi
2019/10/18

18 października obchodzony jest Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi. W związku z tym Komendzie Miejskiej Policji w Koszalinie zorganizowano pogadankę dla uczniów Zespołu Szkół nr 1.

Przesiębiorstwo Gospodarki Komunalnej z nagrodą
2019/10/18

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Koszalinie otrzymało wyróżnienia w kategoriach „Lider Recyklingu” i „Szklana statuetka” w XX edycji konkursu o Puchar Recyklingu. To zasługa mieszkańców Koszalina i okolic, którzy w coraz większym stopniu segregują odpady ze swoich gospodarstw domowych.

Jazz w Centrum Kultury 105
2019/10/17

Przed nami piętnasta, jubileuszowa edycja Hanza Jazz Festiwal. W programie wydarzenia będą wieczorne koncerty i jam sessions oraz warsztaty dla muzyków i wokalistów. Impreza potrwa od 23 do 26 października.

Wyczekiwana inwestycja
2019/10/16

W Gąskach oddano do użytku nowe mieszkania socjalne. Pierwsi mieszkańcy lokali otrzymali klucze we wtorek, 15 października. Prace przy inwestycji trwały prawie dwa lata. Nowe lokale powstały w budynku dawnego Domu Pomocy Społecznej. Dla mieszkańców gminy Mielno przygotowano ich łącznie dziewiętnaście – w tym siedzibę placówki wsparcia dziennego i jedno mieszkanie chronione. Koszt inwestycji to 4,9 mln zł. Ponad 1,8 mln zł. gmina uzyskała jako dofinansowanie z Banku Gospodarstwa Krajowego.

 
 


Zapraszamy do współtworzenia Wydarzeń!

Byłeś świadkiem niezwykłego zdarzenia?

Coś cię bulwersuje?

Chcesz podzielić się swoimi opiniami i spostrzeżeniami? Dzwoń!

reporter dyżurny: 503 099 997
tel. redakcja: 94 348 43 02
e-mail: redakcja@tkk.net.pl

Pogoda