Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij
telewizja max
Telewizja MAX została utworzona w 1998 roku. W październiku wyemitowaliśmy pierwsze Wydarzenia.

TV MAX nadaje codziennie od poniedziałku do soboty od godziny 17.00 dwugodzinny blok audycji. Powtarzany jest on przez całą dobę.

Nasz program ma charakter uniwersalny o tematyce lokalnej. Adresowany jest do widzów odbierających sygnał TKK.

W TV MAX informujemy o ważnych wydarzeniach i różnych problemach dotyczących mieszkańców Koszalina i okolic. Dostarczamy użytecznych informacji bieżących(zapowiedzi imprez kulturalnych, repertuar kin) i pokazujemy działalność lokalnych władz samorządowych i instytucji użyteczności publicznej(policji, straży pożarnej, służby zdrowia). Do programów zapraszamy przedstawicieli lokalnej społeczności.

Ważną część naszej ramówki stanowią relacje reporterskie z lokalnych imprez i wydarzeń kulturalnych, rozrywkowych, sportowych i uroczystości religijnych. Raz w miesiącu retransmitujemy obrady sesji Rady Miejskiej.

Telewizja MAX przygotowuje programy sportowe (Sportowy Tydzień, Sporty amatorskie, Ekstraklasa i Dogrywka), poradnikowe (Być kobietą, Na zdrowie, Ogród na miarę) i rozrywkowe( Atrapa, Telebloid). Na antenie TV MAX retransmitowane są mecze piłki nożnej, ręcznej i koszykówki. W każdą niedzielę retransmitujemy mszę świętą z kościoła pod wezwaniem Ducha Świętego.

Nad realizacją programów czuwa doświadczony zespół dziennikarzy, reporterów, operatorów i montażystów. To osoby z wieloletnim doświadczeniem w pracy na swoich stanowiskach, w pełni zaangażowane w
życie swojej „małej ojczyzny” . W zakresie nadawania programów współpracujemy też z producentami niezależnymi. Z każdym rokiem funkcjonowania, w TV MAX pojawiają się coraz to nowe audycje.

Kontynuując swoją działalność Telewizja MAX chce wychodzić naprzeciw swoim odbiorcom. Naszym celem jest rzetelne informowanie lokalnej społeczności o bieżących wydarzeniach, kształtowanie społeczeństwa obywatelskiego i chronienie od zapomnienia regionalnej kultury i sztuki.

Kontakt z redakcją:
Tel. 94-720-23-02, 503-099-997; fax. 94-720-23-24
e-mail: redakcja@tkk.net.pl

max1

max2

max3