Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij
 
Paweł Tybuszewski

montażysta, realizator

Jestem szczęśliwy, że robię to, co lubię.
W ekipie TV MAX jestem od 2008 roku. Przez zupełny przypadek obejrzałem ogłoszenie i jako montażysta-amator postanowiłem spróbować „wejść w tę rzekę”. Praca przy obróbce materiału wideo stałą się dla mnie pasją do tego stopnia, że postanowiłem porzucić studia na Wydziale Mechanicznym Politechniki Koszalińskiej i całkowicie oddać się pracy w telewizji. Utwierdzony w tym, że robię to, co chcę robić, zdecydowałem się na studia w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.
W tej pracy realizuję również pasję do nowych technologii. Budowa nowego studia, wprowadzenie standardu HD i zdjęcia z drona to ostatnie nowości, pod którymi mogę się podpisać – a obiecuję, że nowinek ze świata technologii będzie w naszej stacji przybywać.
Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Czas wolny, którego jest niewiele, poświęcam na filipińskie sztuki walki, a w okresie letnim – na podróże rowerem.